Під час ремонту портативних комп'ютерів (нетбуків, ноутбуків), часто виникає проблема з втратою одного або декількох відкручених гвинтів. Гвинтики на ноутбуки настільки крихітні, що їх дуже легко не помітити, ненавмисно перекинувши зі столу або іншої робочої поверхні. Залишати деталі електроніки недостатньо закріпленими - небезпечно. Нещільна фіксація внутрішніх плат і зовнішнього корпусу комп'ютера загрожує несправними поломками. Вирішити питання з втраченими гвинтиками вам допоможуть спеціальні набори болтів для ноутбука.

Кожен набір - всі болтики зняті під час розборки конкретного лептопа. Комплектація може бути неповна, але відповідає фото певного лота на сайті.

Набори болтів для ноутбуків

Набори болтів для ноутбуків

Під час ремонту портативних комп'ютерів (нетбуків, ноутбуків), часто виникає проблема з втратою одного або декількох відкручених гвинтів. Гвинтики на ноутбуки настільки крихітні, що їх дуже легко не помітити, ненавмисно перекинувши зі столу або іншої робочої поверхні. Залишати деталі електроніки недостатньо закріпленими - небезпечно. Нещільна фіксація внутрішніх плат і зовнішнього корпусу комп'ютера загрожує несправними поломками. Вирішити питання з втраченими гвинтиками вам допоможуть спеціальні набори болтів для ноутбука.

Кожен набір - всі болтики зняті під час розборки конкретного лептопа. Комплектація може бути неповна, але відповідає фото певного лота на сайті.

Ми рекомендуємо

Новинки

Див. також: Samsung Болтики зняті з ноутбука Fujitsu Esprimo U9210 5101 для зняті з ноутбука але відповідає фото. HP Болтики зняті з ноутбука Fujitsu Amilo Pi2550 6440B комплектація 4415S Gericom A1312 Болтики зняті з ноутбука Fujitsu Amilo Pro V2020 2540 Болти dv7 Lenovo Б/У 1724 Болтики зняті з ноутбука HP Mini 5101 Б/В 21 27" Esprimo ProBook Болтики 11 PI2540 5"