Мережева плата, також відома як мережева карта, мережевий адаптер, Ethernet-адаптер - за назвою технології - додатковий пристрій, що дозволяє комп'ютеру взаємодіяти з іншими пристроями мережі. В даний час в персональних комп'ютерах і ноутбуках контролер і компоненти, що виконують функції мережевої плати, досить часто інтегруються в материнську плату для зручності, в тому числі уніфікації драйвера і нижчої ціни всього комп'ютера в цілому.

За конструктивною реализацією мережеві карти поділяються на:

- внутрішні - окремі плати, інтегровані в ISA, PCI або PCI-E слот;

- зовнішні, підключаються через LPT [2], USB або PCMCIA інтерфейс, переважно використовуються в ноутбуках;

- вбудовані в материнську плату.

В залежності від потужності та складності мережевої карти вона може реалізовувати обчислювальні функції (переважно обчислювати та генерувати контрольні суми кадрів) апаратно або програмно (драйвер мережевої карти з використанням центрального процесора).

Серверні мережеві карти можуть поставлятися з двома (і більше) мережевими роз'ємами. Некоторые мережеві карти (вбудовані в материнську плату) також забезпечують функції міжмережевого екрану (наприклад, nForce).

 

Мережеві карти

Мережеві карти

Мережева плата, також відома як мережева карта, мережевий адаптер, Ethernet-адаптер - за назвою технології - додатковий пристрій, що дозволяє комп'ютеру взаємодіяти з іншими пристроями мережі. В даний час в персональних комп'ютерах і ноутбуках контролер і компоненти, що виконують функції мережевої плати, досить часто інтегруються в материнську плату для зручності, в тому числі уніфікації драйвера і нижчої ціни всього комп'ютера в цілому.

За конструктивною реализацією мережеві карти поділяються на:

- внутрішні - окремі плати, інтегровані в ISA, PCI або PCI-E слот;

- зовнішні, підключаються через LPT [2], USB або PCMCIA інтерфейс, переважно використовуються в ноутбуках;

- вбудовані в материнську плату.

В залежності від потужності та складності мережевої карти вона може реалізовувати обчислювальні функції (переважно обчислювати та генерувати контрольні суми кадрів) апаратно або програмно (драйвер мережевої карти з використанням центрального процесора).

Серверні мережеві карти можуть поставлятися з двома (і більше) мережевими роз'ємами. Некоторые мережеві карти (вбудовані в материнську плату) також забезпечують функції міжмережевого екрану (наприклад, nForce).

 

У цій категорії немає товарів для відображення.

Ми рекомендуємо

Новинки