Цифрове телебачення все більше входить в повсякденне життя і стає доступнішим. Раніше якістю цифрового сигналу могли насолодитися лише власники супутникових антен, але зараз для цього не обов'язково потрібен телевізор. Досить мати комп'ютер або ноутбук з ТВ-тюнером.

Для того, щоб дивитися всілякі телепередачі на моніторі комп'ютера, Вам знадобиться ТВ-тюнер. Вибираючи його, зверніть увагу на тип підключення, операційні системи, які підтримує прилад, і стандарти телемовлення. По першому параметру тюнери поділяються на внутрішні і зовнішні. Внутрішні більш компактні, вони не вимагають додаткових проводів та кабелів. Зовнішні варіанти розрізняються за типом підключення, тому перед покупкою, необхідно визначитися, який з них підходить саме Вам. Визначившись з усіма вище перерахованими параметрами, обов'язково виберіть виробника, оскільки від нього багато в чому залежить ціна пристрою. Також, прийняти правильне рішення можуть відгуки досвідчених користувачів.

Тв-тюнери для ноутбуків

Тв-тюнери для ноутбуків

Цифрове телебачення все більше входить в повсякденне життя і стає доступнішим. Раніше якістю цифрового сигналу могли насолодитися лише власники супутникових антен, але зараз для цього не обов'язково потрібен телевізор. Досить мати комп'ютер або ноутбук з ТВ-тюнером.

Для того, щоб дивитися всілякі телепередачі на моніторі комп'ютера, Вам знадобиться ТВ-тюнер. Вибираючи його, зверніть увагу на тип підключення, операційні системи, які підтримує прилад, і стандарти телемовлення. По першому параметру тюнери поділяються на внутрішні і зовнішні. Внутрішні більш компактні, вони не вимагають додаткових проводів та кабелів. Зовнішні варіанти розрізняються за типом підключення, тому перед покупкою, необхідно визначитися, який з них підходить саме Вам. Визначившись з усіма вище перерахованими параметрами, обов'язково виберіть виробника, оскільки від нього багато в чому залежить ціна пристрою. Також, прийняти правильне рішення можуть відгуки досвідчених користувачів.

Ми рекомендуємо

Новинки

Див. також: rev H1E9 04G250047000 A7TC Card Б/В dvb-t multi-pal Asus Sony Dvb-t WinTV-HVR-1200 178953711 Hauppauge Плата з розємами 71959 LF Tuner A7T внутрішній TV-тюнер Express Vaio